• Informační systém Cézar

  Ekonomický informační systém CÉZAR® je specializovaný pro velkoobchody, maloobchody, výrobní, importní a exportní firmy. Je nabízen ve čtyřech souběžně vyvíjených generacích - G1 pro DOS prostředí a G2, G3, G4 SQL pro Windows. Naše společnost poskytuje k informačnímu systému autorizované servisní a prodejní služby. 

  Readmore
 • Široká nabídka služeb

  K IS CÉZAR poskytujeme širokou nabídku služeb, jako je předprodejní podpora, implementace, školení, telefonní a vzdálená podpora, správa IS, tvorba individuálních sestav, interní návodů a směrnic na zakázku, kontrola a oprava dat, systémová integrace, optimalizace provozu atd...

  Readmore
 • Externí moduly a řešení

  I když je vnitřní funkčnost IS CÉZAR rozsáhlá, přesto nemůže pokrývat veškeré potřeby všech klientů a forem podnikání. Proto naše společnost vyvíjí mnoho externích modulů a řešení, případně integruje a propojuje jiné aplikace se systémem CÉZAR. Na přání zákazníka můžeme vyvinout individuální funkčnost na zakázku. 

  Readmore
 • CÉZAR E-Shop

  Na našem internetovém obchodě máte možnost zakoupit počítačové, pokladní a softwarové příslušenství přímo s podporou IS CÉZAR. Kromě vynikajících cen dostanete ke každému produktu návod, jak zakupovaný produkt propojit a nastavit pro práci s IS CÉZAR. Zároveň je možné požádat naše servisní oddělení o pomoc s instalací.

  Readmore
 • Komplexní IT služby
  Komplexní IT služby

  Vedle služeb k IS CÉZAR poskytuje naše společnost také kvalitní IT služby po celé ČR a SK. Dohromady Vám tak můžeme nabídnout komplexní řešení Vašeho IT, včetně správy, dodávek HW a SW, tvorba a provozování internetových stránek a e-shopů provázaných přímo s CÉZARem...

 • Školení a semináře

  V prostorech naší společnosti se nachází moderně vybavená klimatizovaná počítačová učebna, v které pořádáme plánovaná školení, workshopy a semináře. Kromě plánovaných akcí poskytujeme i individuální školení přesně dle požadavků našich zákazníků, včetně školení pomocí prezentační techniky přímo u zákazníka.

  Readmore

Nacházíte se zde :

Pokladní periferie

Obchodní systém CÉZAR® umožňuje spolupracovat i s nejrůznějšími pokladními periferiemi - např. snímači čárových kódů, pokladními zásuvkami, zákaznickými displeji, paragonovými pokladními tiskárnami, automatickými váhami zboží apod. Na této stránce se dočtete základní informace na toto téma. Jakékoli další podrobnější informace vám rádi poskytneme na naší info lince.
 

Snímače čárového kódu (on-line připojené k PC)

 

Lze použít libovolný snímač čárového kódu, který emuluje klávesnici. Tzn. snímač, který umí načtený čárový kód vložit do klávesnicového bufferu.

Spolupráce programu se snímačem je součástí základních funkcí všech ochodních modulů systému CÉZAR®, bez nutnosti dokupovat další speciální moduly nebo komunikační nadstavby. 

 zdarma

 

Mobilní terminály a mobilní snímače čárového kódu


Program může prostřednictvím speciálního modulu pro komunikaci (KOMUNIKAČNÍ MANAGER) spolupracovat s mobilními terminály nebo přenosnými snímači čárového kódu, které nejsou připojeny k PC, a na kterých se data (výdejky, příjemky, objednávky, nabídky, inventury, ambulantní prodeje, ambulantní uspokojování objednávek apod.) pořizují externě. Externě vytvořené doklady umí speciální modul manuálně nebo automatizovaně importovat do Cézara. Podmínkou je, že data, přicházející z externího zařízení musí mít formát souboru DBF, CSV nebo TXT (a to libovolného složení neboť Komunikační manager je schopen převzít jakoukoli strukturu takovýchto dat).

 více informací o Komunikačním manageru
 více informací o Ambulantním prodeji a Ambulantním uspokoj. objednávek
 odkaz do ceníku

 

Zákaznický displej

K ovládání zákaznického displeje je třeba přikoupit speciální modul pro podporu ovládání zákaznického displeje a pokladní zásuvky. V seznamu podporovaných displejů jsou např.: 

 
 • CD-202L - LCD displej PCU, 2x20 znaků
 • CD-202L4 - LCD displej PCU, 2x40 znaků
 • CD-5220 - Fluorescenční displej, 2x20 znaků
 • DSP800 - Fluorescenční displej, 2x20 znaků
 • IPC - LCD displej IPC, 2x20 znaků, ALPHA.COM
 • IPC2 - LCD displej IPC, 2x16 znaků, ALP.COM
 • TEC-20 - Fluorescenční TEC, 2x20 znaků, LIU
 • UDISPLAY - Displej ovládaný přes "uDisplay"

 

 

Pro ostatní typy displejů lze příslušný ovladač v programu jednoduše nadefinovat. Displej však musí být ovládán jedním z těchto způsobů: 

 
 • displej komunikuje s PC přes standardní zařízení COMx nebo LPTx (LPT1, COM2...)
 • displej se ovládá přes zařízení zavedené rezidentním ovladačem
 • displej komunikuje s PC prostřednictvím zápisu na konkrétní port (např. 10Ch)
 • displej lze také ovládat spouštěním externí aplikace

 

 

 objednávkový formulář

 

Pokladní zásuvka

Programem lze ovládat tyto typy zásuvek: 

 
 • zásuvku připojenou přes tiskárnu, otevíranou speciálním příkazem, který tiskárna "propustí" do zásuvky
 • zásuvku otevíranou zápisem hodnoty na konkrétní port (např. libovolný znak nebo sekvence znaků zaslané na port 201h, COM, LPT apod.)
 • nebo libovolnou jinou pokladní zásuvku, ke které existuje externí aplikace
  pro otevírání zásuvky

 

 

 objednávkový formulář

 

Paragonové tiskárny malých stvrzenek

Program spolupracuje s naprostou většinou tiskáren malých stvrzenek (paragonů). Doporučujeme tiskárny, které jsou připojitelné na tiskový port LPT nebo USB. Tisknout lze i na tiskárny připojené k portům COM. 

 

Přihlášení do klientské zóny

Hledáme spolupracovníky

Last Project
Hledáme spolupracovníky na pozice IS konzultant a obchodník inf. systémů více

Ukázky videoprůvodců

Video
Zde se můžete podívat na ukázku jak vypadají videoprůvodci v klientské zóně čtěte více